Egzamin Cambridge

Nasza szkoła posiada status Centrum Przygotowującego do Egzaminów Cambridge i jesteśmy partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277. Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w okolicy, która organizuje dla swoich uczniów próbne sesje egzaminacyjne i umożliwia uczniom podejście do egzaminu Cambridge. Próbne sesje egzaminacyjne odbywają się w naszej szkole poza godzinami kursu, co oznacza jeszcze więcej zanurzenia w języku, cenne doświadczenia egzaminacyjne oraz niesamowity wzrost językowej pewności siebie.

Zapisując dziecko na wszystkie nasze kursy dla starszych dzieci i młodzieży, masz gwarancję przygotowania do egzaminów Cambridge oraz zaproszenie na próbną sesję egzaminacyjną!

angielski Cambridge z Active English

Dlaczego warto przygotowywać się do egzaminów Cambridge?

  • Uzyskanie certyfikatu językowego, który jest rozpoznawalny i honorowany na całym świecie przez zagraniczne uczelnie i pracodawców.

  • Zewnętrzna weryfikacja postępów nauczania w naszej szkole – wyniki egzaminów przez komisją Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego to również weryfikacja naszych metod nauczania, ale ponieważ jesteśmy pewni, że nasze metody pracy są skuteczne, to nie mamy absolutnie żadnych obaw o wyniki egzaminów naszych uczniów.

  • Potwierdzenie poziomu zaawansowania języka w piśmie i mowie potwierdzona przez obiektywną komisję egzaminacyjną.

  • Oswojenie ucznia z doświadczeniami egzaminacyjnym, które będzie pomocne w trakcie egzaminów w szkołach publicznych tj. egzamin ósmoklasisty i matura oraz podczas publicznych wystąpień i znacznie obniży poziom stresu towarzyszący egzaminom.

  • Budowanie wewnętrznej motywacji ucznia do osiągania coraz bardziej ambitnych celów językowych.

  • Poczucie olbrzymiego sukcesu z osiągniętych celów i w efekcie wzrost pewności językowej ucznia.

angielski Cambridge z Active English
angielski Cambridge z Active English

Nasi uczniowie przygotowują się i mogą podejść do egzaminów Cambridge:

Pre A1 Starters
Pierwszy poziom egzaminu Cambridge Young Learners dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat składający się z części pisemnej, części ze słuchu i ustnej. To pierwsze doświadczenie egzaminacyjne dzieci i dlatego przykładamy olbrzymią wagę do pozytywnych skojarzeń
i braku presji. Po egzaminie uczeń otrzymuje certyfikat Cambridge a liczba pokolorowanych tarcz oznacza postępy w nauce języka, tak aby każdy uczeń miał poczucie osiągniętego sukcesu.

A1 Movers
Drugi poziom egzaminu Cambridge Young Learners dla dzieci kontynuujących naukę języka angielskiego, składający się z części pisemnej, części ze słuchu i ustnej. Egzamin sprawdza umiejętność rozumienia ze słuchu, posługiwania się całymi zdaniami i prowadzenia krótkich rozmów z użyciem prostych struktur językowych.

A2 Flyers
Trzeci i ostatni poziom egzaminu Cambridge Young Learners dla dzieci kontynuujących naukę języka angielskiego, składający się z części pisemnej, części ze słuchu i ustnej. Egzamin sprawdza umiejętność rozumienia prostych form pisanych, posługiwania się
całymi zdaniami, reakcji językowych w spontanicznych sytuacjach i prowadzenia krótkich rozmów.

A2 Key for Schools (KET)
Egzamin dla nastolatków kontynuujących naukę języka angielskiego, który doskonale motywuję do nauki angielskiego. Egzamin sprawdza umiejętność pisania krótkich notatek lub wiadomości, prowadzenia spontanicznej rozmowy w języku angielskim, rozumienia form pisanych i świadomość gramatyczną uczniów.

B1 Preliminary for Schools (PET)
Egzamin dla starszych nastolatków kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Egzamin sprawdza umiejętność rozumienia tekstów pisanych i artykułów, pisania listów lub email, wyrażania swoich opinii w mowie i na piśmie oraz prowadzenia spontanicznej rozmowy w języku angielskim.

B2 First for Schools (dawniej FCE)
Egzamin dla starszych nastolatków kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie B2+ czyli poziomie rozszerzonej matury. Certyfikat na poziomie B2 oznacza wysokie kompetencje językowe i jest uznawany przez instytucje i uczelnie na całym świecie jako potwierdzenie umiejętności językowych na poziomie B2. Egzamin sprawdza umiejętność pisania listów, raportów, opowiadań i rozprawek, przeprowadzania prezentacji na znane nastolatkom tematy z życia codziennego, argumentowania swoich opinii w mowie i na piśmie oraz znajomość zaawansowanych struktur gramatycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

2 + 5 =

Active English

Active English

Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku minut

I will be back soon

Active English
Cześć! 👋 Jak możemy Ci pomóc?
Messenger