Active Adults

angielski dla dorosłych

Ciągle zaczynasz naukę angielskiego od nowa i masz poczucie, że stoisz w miejscu?

Z nami możesz to szybko zmienić!

Poznaj naszą autorską metodę Active Adults, która sprawi, że nauka języka stanie się prostsza, przyjemniejsza i skuteczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Uczymy w sposób przyjazny mózgowi i dopasowany do indywidualnych predyspozycji naszych uczniów, korzystając z najnowszych technik i narzędzi edukacyjnych.

Wierzymy w to, że każdy uczy się szybciej i skuteczniej, jeśli kontekst nauki jest interesujący. Na zajęciach podyskutujemy zarówno o osiągnięciach Billa Gate’sa, klasykach Madonny i najnowszych wybrykach Elona Muska.

Uczymy od „zera” do pełnej biegłości językowej, czyli poziomu C2.

kurs active adults - angielski dla dorosłych we wrocławiu

Active Adults

Dla uczniów dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jak to wygląda w praktyce?

Stawiamy przede wszystkim na komunikację! Tematyka zajęć i dialogi są dostosowane do potrzeb dorosłych uczniów. Bez obaw – nawet na poziomie podstawowym nie rozmawiamy o tym, jaki jest Wasz ulubiony kolor. Gramatyki uczymy metodą induktywną – stawiamy na pokazanie uczniom wielu przykładów, osadzonych w naturalnym kontekście i pozwalamy na samodzielne odkrycie reguł. Praca z podręcznikiem na zajęciach ograniczona jest do niezbędnego minimum, aby zapewnić jak najwięcej czasu na konwersacje, a bardziej pracochłonne aktywności, które nie wymagają mówienia, wykonywane są w formie prac domowych.

kurs active adults - angielski dla dorosłych we wrocławiu

Dlaczego kurs Active Adults jest tak skuteczny?

dlaczego active english

Ambitny program

Na wszystkich poziomach zaawansowania kursów Active uczniowie zanurzeni są w pełni w języku obcym, ponieważ komunikacja na zajęciach odbywa się wyłącznie w języku angielskim, co przyśpiesza tempo nauki i daje uczniom duże poczucie językowej pewności siebie. Mówimy nie żmudnemu rozwiązywaniu zadań, nauce w ciszy i wykładom z gramatyki, aby zapewnić uczniom jak najwięcej możliwości do mówienia.

dlaczego active english

Wsparcie nauczania

Dla wygody uczniów korzystamy z intuicyjnej aplikację activenow, umożliwiającej zgłaszanie nieobecności na zajęciach, sprawdzenie tematów zajęć, przerw w nauce i płatności. Po każdych zajęciach lektorzy przygotowują dla uczniów skrojone na miarę i skuteczne aktywności do pracy własnej w domu, aby zagwarantować lepsze wyniki w nauce.

dlaczego active english

Opieka metodyczna

Nasi lektorzy są pod ciągłą opieką doświadczonego metodyka, który odpowiada za spójny plan i metody nauczania. Postępy nauczania wszystkich grup są regularnie sprawdzane, a lektorzy uczestniczą w cyklicznych szkoleniach, aby doskonalić swój warsztat i wspierać uczniów w procesie uczenia się.

dlaczego active english

Autorska metoda

Kurs Active Adults to ambitny plan nauczania gwarantujący olbrzymią dawkę komunikacji, rozwój językowy i przygotowanie do honorowanych na całym świecie egzaminów Cambridge. Korzystając z wieloletniego doświadczenia opracowaliśmy sprawdzone metody nauczania takie jak całkowite zanurzenie językowe, intuicyjna nauka gramatyki, regularne systemy powtórek, czy komponent nauki wymowy obecny na każdych zajęciach.

dlaczego active english

Gwarancja małych grup

Dbamy o odpowiednie warunki do komunikacji językowej i skupienia, dlatego zajęcia odbywają się w małych grupach 4-5 osobowych

dlaczego active english

Doskonałe materiały

Każdy uczeń otrzymuje od nas także bogaty pakiet edukacyjny, w którym znajduje się podręcznik, materiały wspomagające do nauki, ale przede wszystkim zaproszenie na próbny egzamin Cambridge odbywający się poza godzinami kursu. To kolejna okazja do zanurzenia się w języku i możliwość zebrania cennych doświadczeń egzaminacyjnych, oswajających uczniów z wystąpieniami ustnymi i stresem egzaminacyjnym oraz niesamowity wzrost językowej pewności siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

14 + 1 =

Active English

Active English

Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku minut

I will be back soon

Active English
Cześć! 👋 Jak możemy Ci pomóc?
Messenger