Savvy Ed

Metoda, którą pokochało ponad 6000 dzieciaków w Polsce

Savvy Ed to bardzo ambitny program nauczania języka angielskiego dla uczniów w wieku 8-10 lat, którzy kontynuują naukę po solidnym programie przedszkolnym. Dzieci uczą się z bystrym nastoletnim misiem Ed’em, który dzięki znajomości języka może podróżować po całym świecie i wysyła dzieciom listy ze swoich podróży.

Rodzice doceniają kursy Savvy Ed za olbrzymie postępy w nauce dzieci i możliwość przygotowania do egzaminów językowych Cambridge.

Mimo tego, że wkraczamy na coraz trudniejsze obszary tematyczne, a program jest znacznie obszerniejszy niż podstawa programowa szkół publicznych, nasze zajęcia są dalej wesołe i ciekawe. Nie zapominamy o tym, że nasi uczniowie nadal potrzebują dobrej zabawy i gier, których nie zabraknie na żadnych zajęciach.

Kurs podzielony jest na 3 etapy. Z uwagi na to, że nasi uczniowie wyprzedzają swoich rówieśników o nawet 2 lata, rozpoczęcie nauki poprzedza test poziomujący.

kurs savvy ed - angielski dla dzieci we wrocławiu

Savvy Ed 1

Dla dzieci w wieku od 8 do 9 lat, które kontynuują naukę.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 45 lub 60 minut. Głównym celem zajęć na poziomie Savvy Ed 1 jest komunikacja językowa, nauka czytania i intuicyjne poznawanie gramatyki. Poziom kursu odpowiada wymaganiom egzaminu Cambridge Young Learners – Starters. Już na tym etapie, zachęcamy naszych uczniów, by spróbowali swoich sił w próbnym egzaminie Cambridge, co pozwala im powoli oswajać się z atmosferą egzaminów, z którymi będą mieć styczność w późniejszym czasie.

kurs savvy ed - angielski dla dzieci we wrocławiu
kurs savvy ed - angielski dla dzieci we wrocławiu

Savvy Ed 2

Dla dzieci w wieku od 9 do 10 lat, które kontynuują naukę.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. Na tym etapie, poza szlifowaniem wcześniej nabytych umiejętności, rozpoczynamy trening pisania. Poziom kursu odpowiada wymaganiom egzaminu Cambridge Young Learners – Movers, a uczniowie mogą spróbować swoich sił w próbnym egzaminie Cambridge i zdobywać pierwsze doświadczenia egzaminacyjne.

Savvy Ed 3

Dla dzieci w wieku od 10 do 11 lat, które kontynuują naukę.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. Na tym etapie skupiamy się głównie na integracji wszystkich sprawności językowych (mówienia, czytania, pisania) oraz pogłębianiu znajomości gramatyki. Wprowadzamy także pierwsze testy, by przygotować kursantów do wyzwań, czekających na nich w dalszych latach nauki. Poziom kursu odpowiada wymaganiom egzaminu Cambridge Young Learners – Flyers, a uczniowie mogą spróbować swoich sił w próbnym egzaminie Cambridge oraz podejść do oficjalnego zewnętrznego egzaminu i zdobyć swój pierwszy certyfikat językowy.

kurs savvy ed - angielski dla dzieci we wrocławiu

Jesteśmy jedynym akredytowanym centrum metody Savvy Ed
we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole.
Tej metody nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

Dlaczego nauka metodą Savvy Ed jest tak skuteczna?

dlaczego active english

Ambitny poziom

Na zajęciach komunikujemy się wyłącznie w języku angielskim, co zapewnia pełne zanurzenie się w języku. Dzieci uczą się zaawansowanych zwrotów, niespotykanych w przypadku innych kursów oraz nabywają większą świadomość gramatyczną, która pomaga im budować poprawność językową.

dlaczego active english

Licencja = bezpieczeństwo + jakość

O wysokie standardy nauczania i przygotowanie lektorów do pracy dba sztab specjalistów z dziedziny metodyki nauczania języka, doświadczonych praktyków nauczania, pedagogów oraz szkoleniowców.

dlaczego active english

Gwarancja sukcesu

Licencjonowana metoda, ambitna ścieżka nauczania, wykorzystanie elementów oceniania kształtującego, systemu motywacyjnego oraz aplikacji wspomagającej naukę w domu są gwarancją 100% sukcesu językowego naszych uczniów.

dlaczego active english

Ścieżka rozwoju

Zapewniamy możliwość kontynuacji nauki, aż do osiągnięcia pełnej biegłości językowej. Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się kurs kontynuacyjny – Edward’s League.

dlaczego active english

Wsparcie dla rodziców

Wiemy jak ważną rolę w procesie nauki języka pełni rodzic. Dlatego w teczce ucznia umieściliśmy poradnik z dokładnymi informacjami o programie nauczania oraz sugestie, jak wspierać dziecko podczas domowych powtórek. Dodatkowo, dzięki cotygodniowym mailom, lekcjom otwartym na koniec roku, raportom postępów na koniec semestru oraz przede wszystkim dwuminutowym spotkaniom wszystkich rodziców z lektorem na zakończenie każdych zajęć, jesteście zawsze na bieżąco z postępami swojej pociechy.

dlaczego active english

Komponenty kursu

W pakiecie kursanta Twoje dziecko znajdzie podręcznik ucznia i ćwiczenia, ale przede wszystkim dostęp do aplikacji Savvy Quest, czyli aplikacji do samodzielnej nauki w domu, która jest nieodzownym elementem kursu. Dla rodzica przygotowaliśmy wygodną aplikację activenow, umożliwiającą dokonywanie płatności, zgłaszanie nieobecności oraz wygodne przeglądanie harmonogramu zajęć.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

13 + 4 =

Active English

Active English

Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku minut

I will be back soon

Active English
Cześć! 👋 Jak możemy Ci pomóc?
Messenger