Active Teens

nasz autorski program nauczania dla młodzieży w wieku 11-19 lat

Program tego kursu to efekt naszego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu.

W naszej szkole językowej uczymy aktywnie, twórczo, interaktywnie – przez zabawę, ruch, nietypowe aktywności i pracę w parach. Do niezbędnego minimum ograniczamy aktywności, w których uczniowie nie mówią.

A wszystko to w przyjaznej atmosferze i w sposób, w jaki lubi uczyć się nasz mózg!

Gwarantujemy olbrzymią dawkę komunikacji, rozwój językowy i przygotowanie do egzaminów szkolnych oraz honorowanych na całym świecie egzaminów Cambridge.

kurs active teens - angielski dla dzieci i młodzieży we wrocławiu

Teens 11-13 lat

Dla uczniów klas od V do VII kontynuujących naukę języka angielskiego.

Jak to wygląda w praktyce?

Głównym celem kursu jest komunikacja i rozwój językowy. Uczniowie uczą się słownictwa w formie rozmaitych gier i rozmów a gramatykę przyswajają w sposób intuicyjny. Praca z podręcznikiem na zajęciach ograniczona jest do niezbędnego minimum a bardziej pracochłonne aktywności nie wymagające mówienia wykonywane są przez uczniów jako praca domowa. Uczniowie przygotowują się również do egzaminu Cambridge ćwicząc pisemne i ustne aktywności egzaminacyjne.

kurs active teens - angielski dla dzieci i młodzieży we wrocławiu
active english - szkoła językowa, angielski dla dzieci i dorosłych

Teens – Kurs ósmoklasisty

Dla uczniów klas VIII.

Jak to wygląda w praktyce?

Podczas zajęć przerabiamy wszystkie zagadnienia wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Pomagamy usystematyzować wiedzę, nadrobić braki i zapoznać się z technikami egzaminacyjnymi. Wiemy jak ważne są zdolności komunikacyjne, dlatego poza gramatyką oraz umiejętnościami rozumienia ze słuchu i pisania stawiamy także na mówienie i przełamywanie barier językowych. Nasze kursy prowadzone są w małych, kameralnych grupach dzięki czemu tempo oraz intensywność nauki jest przystosowana do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Teens 15-19 lat

Dla uczniów szkół ponadpodstawowych kontynuujących naukę języka angielskiego.

Jak to wygląda w praktyce?

Głównym celem kursu jest komunikacja i rozwój językowy. Uczniowie uczą się zaawansowanego słownictwa nadal w formie rozmaitych gier i rozmów a gramatykę przyswajają w sposób intuicyjny. Praca z podręcznikiem na zajęciach ograniczona jest do niezbędnego minimum a bardziej pracochłonne aktywności nie wymagające mówienia wykonywane są przez uczniów jako praca domowa. Uczniowie przygotowują się również do egzaminu Cambridge ćwicząc pisemne i ustne aktywności egzaminacyjne.

active english - szkoła językowa, angielski dla dzieci i dorosłych

Dlaczego kurs Active Teens jest tak skuteczny?

dlaczego active english

Ambitny program

Na wszystkich poziomach zaawansowania kursów Active uczniowie zanurzeni są w pełni w języku obcym, ponieważ komunikacja na zajęciach odbywa się wyłącznie w języku angielskim, co przyśpiesza tempo nauki i daje uczniom duże poczucie językowej pewności siebie. Mówimy nie żmudnemu rozwiązywaniu zadań, nauce w ciszy i wykładom z gramatyki, aby zapewnić uczniom jak najwięcej możliwości do mówienia.

dlaczego active english

Autorska metoda

Kursy dla młodzieży Active Teens to ambitny plan nauczania gwarantujący olbrzymią dawkę komunikacji, rozwój językowy i przygotowanie do egzaminów szkolnych oraz honorowanych na całym świecie egzaminów Cambridge. Korzystając z wieloletniego doświadczenia opracowaliśmy sprawdzone metody nauczania takie jak całkowite zanurzenie językowe – zajęcia odbywają się w 100% w języku angielskim, intuicyjna nauka gramatyki, regularne systemy powtórek, czy komponent nauki wymowy obecny na każdych zajęciach.

dlaczego active english

Opieka metodyczna

Nasi lektorzy są pod ciągłą opieką doświadczonego metodyka, który odpowiada za spójny plan i metody nauczania. Postępy nauczania wszystkich grup są regularnie sprawdzane, a lektorzy uczestniczą w cyklicznych szkoleniach, aby doskonalić swój warsztat i wspierać uczniów w procesie uczenia się.

dlaczego active english

Wsparcie dla rodziców

Wiemy jak ważną rolę w procesie nauczania pełni rodzic, dlatego lektorzy przygotowują dla Was regularne podsumowania nauki oraz semestralne raporty postępów. Udostępniamy Wam także wygodną aplikację activenow, umożliwiającą dokonywanie płatności, zgłaszanie nieobecności oraz wygodne przeglądanie harmonogramu zajęć.

dlaczego active english

Gwarancja małych grup

Dbamy o odpowiednie warunki do komunikacji językowej i skupienia, dlatego zajęcia odbywają się w małych grupach 4-6 osobowych.

dlaczego active english

Doskonałe materiały

Każdy uczeń otrzymuje od nas także bogaty pakiet edukacyjny, w którym znajduje się podręcznik, materiały wspomagające do nauki, ale przede wszystkim zaproszenie na próbny egzamin Cambridge odbywający się poza godzinami kursu. To kolejna okazja do zanurzenia się w języku i możliwość zebrania cennych doświadczeń egzaminacyjnych, oswajających uczniów z wystąpieniami ustnymi i stresem egzaminacyjnym oraz niesamowity wzrost językowej pewności siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

15 + 15 =

Active English

Active English

Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku minut

I will be back soon

Active English
Cześć! 👋 Jak możemy Ci pomóc?
Messenger