Teddy Eddie

Metoda, którą pokochało ponad 40 000 dzieci w Polsce

Teddy Eddie to rewolucyjny program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Zajęcia od samego początku prowadzone są w języku angielskim, dzieci osłuchują się z nim i chłoną go, zupełnie tak, jak język ojczysty. 

Maluchy uwielbiają zabawnego misia Teddy Eddie, który ponad wszystko kocha wygłupy, śpi w śmierdzącej skarpecie i nie mówi po polsku. Z kolei rodzice doceniają ten kurs przede wszystkim za radość, z jaką ich pociechy uczestniczą w zajęciach oraz za olbrzymie postępy w nauce widoczne już na pierwszych etapach nauki. 

To kurs stworzony z myślą o najmłodszych, dlatego na zajęciach wykorzystujemy angażujące historyjki, wpadające w ucho piosenki i mnóstwo gier i zabaw ruchowych. Dzięki temu, nauka języka angielskiego metodą Teddy Eddie łączy przyjemne z pożytecznym – maluchy doskonale się bawią, jednocześnie rozwijając znajomość angielskiego. 

Kurs podzielony jest na 4 etapy, dostosowane do wieku uczniów. Naukę można rozpocząć na dowolnym z nich.

kurs teddy eddie - angielski dla dzieci we wrocławiu

Teddy Eddie START

Dla dzieci rozpoczynających naukę w wieku od 2 do 3 lat.

Jak to wygląda w praktyce?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 25 minut. Naszym celem jest zbudowanie pozytywnych skojarzeń z językiem i nauką przez zabawę. Aktywności są wesołe, dynamiczne i dostosowane do czasu oraz możliwości skupienia maluchów. Już na tym etapie komunikacja z dziećmi odbywa się wyłącznie po angielsku, aby umożliwić im osłuchanie z językiem. Wiemy, że adaptacja malutkich dzieci w nowej grupie może potrwać troszkę dłużej, dlatego, by dodać szkrabom otuchy i zapewnić poczucie bezpieczeństwa na początkowe lekcje zapraszamy także rodziców.

 

kurs teddy eddie - angielski dla dzieci we wrocławiu
kurs teddy eddie - angielski dla dzieci we wrocławiu

Teddy Eddie STANDARD

Dla dzieci w wieku 4-5 lat, rozpoczynających lub kontynuujących naukę.

Jak to wygląda w praktyce?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 35 minut. Ich celem jest nauka przez zabawę, budowanie pozytywnych skojarzeń z językiem oraz mówienie całymi zdaniami. Aktywności wymagają od dzieci prowadzenia króciutkich rozmów, odgrywania scenek i gier z użyciem języka angielskiego.

Teddy Eddie ABC

Dla dzieci w wieku 5-6 lat, rozpoczynających lub kontynuujących naukę.

Jak to wygląda w praktyce?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 45 minut. Ich celem w dalszym ciągu jest nauka przez zabawę, ale na tym etapie rozpoczynamy także naukę czytania. Oprócz tego, dzieci uczą się wypowiadać pełne zdania, opowiadać historyjki i rozmawiać między sobą po angielsku. 

kurs teddy eddie - angielski dla dzieci we wrocławiu
kurs teddy eddie - angielski dla dzieci we wrocławiu

Teddy Eddie SCHOOL

Dla dzieci w wieku 7 lat, rozpoczynających lub kontynuujących naukę.

Jak to wygląda w praktyce

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 45 minut. Na tym etapie Twoje dziecko opanuje jeszcze więcej słów i zwrotów, których zacznie używać spontanicznie. Przeczyta także swój pierwszy tekst w języku angielskim i lepiej przygotuje się do wyzwań czekających go w życiu szkolnym. Zajęcia w dalszym ciągu są wesołe i pełne ruchu. 

kurs języka angielskiego dla dzieci teddy eddie

Jesteśmy jedynym akredytowanym centrum metody Teddy Eddie
we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole.
Tej metody nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

Dlaczego nauka metodą Teddy Eddie jest tak skuteczna?

dlaczego active english

Nauka w formie zabawy

Zajęcia z Misiem Teddy Eddie składają się z angażujących i dynamicznych aktywności w formie rozmaitych gier, piosenek, rymowanek i historyjek. Dzieci bawią się i uczą zarazem, przyswajając ambitny zakres materiału w sposób intuicyjny.

dlaczego active english

Licencja = bezpieczeństwo + jakość

O wysokie standardy nauczania i przygotowanie lektorów do pracy dba sztab specjalistów z dziedziny metodyki nauczania języka, doświadczonych praktyków nauczania, pedagogów oraz szkoleniowców.

dlaczego active english

Ambitny poziom

Już od najmłodszych lat uczniowie kursów Teddy Eddie zanurzeni są w pełni w języku obcym, ponieważ komunikacja na zajęciach odbywa się wyłącznie po angielsku. Dzieci uczą się mówić całymi zdaniami a zakres słownictwa zawiera bardzo dużo ambitnych zwrotów niespotykanych w przypadku innych kursów dla małych dzieci.

dlaczego active english

Ścieżka rozwoju

Dzieci rozpoczynające naukę z małym misiem Teddy Eddie, mogą kontynuować ją z jego nastoletnimi braćmi, na kolejnych bardzo ambitnych kursach Savvy Ed i Edward’s League.

dlaczego active english

Wsparcie dla rodziców

Wiemy jak ważną rolę w procesie nauki języka pełni rodzic. Dlatego w teczce ucznia umieściliśmy poradnik z dokładnymi informacjami o programie nauczania oraz sugestie, jak wspierać dziecko podczas domowych powtórek. Dodatkowo, dzięki cotygodniowym mailom, lekcjom otwartym na koniec roku, raportom postępów na koniec semestru oraz przede wszystkim dwuminutowym spotkaniom wszystkich rodziców z lektorem na zakończenie każdych zajęć, jesteście zawsze na bieżąco z postępami swojej pociechy.

dlaczego active english

Komponenty kursu

W kolorowej teczuszce Twoje dziecko znajdzie podręcznik ucznia, ćwiczenia, sekretną książeczkę, ale przede wszystkim zaproszenie do uwielbianego przez dzieci Placu Zabaw, czyli aplikacji do samodzielnej nauki w domu. Dla rodzica przygotowaliśmy wygodną aplikację activenow, umożliwiającą dokonywanie płatności, zgłaszanie nieobecności oraz wygodne przeglądanie harmonogramu zajęć.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i opowiemy o naszych kursach.

3 + 1 =

Active English

Active English

Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku minut

I will be back soon

Active English
Cześć! 👋 Jak możemy Ci pomóc?
Messenger